Logopedické omalovánky

Neohodnoceno

Nejen pro děti, které docházejí na logopedii, přinášíme jedinečný set logopedických omalovánek! Tyto kreativní omalovánky jsou ideální pro děti, které už zvládají vyslovovat hlásky a potřebují si je v řeči automatizovat.

Autorem obrázků je Mgr. Honza Smolík, který se věnuje ilustrování dětských knih a časopisů. Jeho obrázky jsou veselé a najdete v nich plno vtipů, takže se při procvičování logopedie rozhodně nudit nebudete. 

Dostupnost Skladem
Kód: 119
179 Kč
Logopedické omalovánky
Neohodnoceno
309D968F BD3F 44BD A688 A9A25D6C4960
Tip
Flexibilní formáty
Flexibilní formáty
Nabídka v různých formátech: pdf, tisk, zalaminované.
Odborná praxe
Odborná praxe
Materiály ověřené v praxi klinického logopeda
Osobní poradenství
Osobní poradenství
Poradíme s výběrem a používáním produktů pro optimální výsledky.
Unikátní ilustrace
Unikátní ilustrace
Tématické stylové kresby od českých ilustrátorů.

 

V balíčku najdete zábavné obrázky s hláskami L, R, Ř, C, S, Z, Č, Š, Ž - tedy těmi, které dělají předškolákům potíže nejčastěji. Ke každému obrázku si můžete stáhnout doprovodný veselý text a také úkoly, které rozvíjejí slovní zásobu a podporují související dovednosti. Je to skvělý způsob, jak spojit zábavu s učením.

Kromě toho tyto omalovánky poskytují skvělou příležitost pro společné rodinné chvíle. Připojte se ke svým dětem, pomozte jim rozvíjet jejich řeč a užijte si společné tvoření!

Naše omalovánky jsou tištěny na pevném papíru formátu A3, aby vydržely nadšení malých umělců při vymalovávání. Hotová umělecká díla pak můžete hrdě vystavit v dětském pokojíčku jako dekoraci nebo památku na milé chvíle strávené společně.

Při koupi omalovánek dostanete do mailu i doprovodný text a kupu aktivit, jak obrázky využít pro procvičování logopedie a předškolních dovedností.  

Celkem 9 černobílých obrázků vytištěných na papír o velikosti A3 s gramáží 160 g a odkaz na pdf s aktivitami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Logopedické omalovánky Honzy Smolíka
procvičovaná oblast: Hláska R, Hláska Ř, Hláska L, Hláska C, Hláska Č, Hláska S, Hláska Š, Hláska Z, Hláska Ž, předškolní dovednosti, grafomotorika
Věk: Předškoláci
formát: A3
barevnost: černobílé
laminace: ne